AktualnościPRZERWA NA CZYTANIE

30 września 2022
Dołączamy do bicia rekordu w czytaniu
na przerwie!

 

Nasza szkoła dołącza do bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Akcja odbędzie się 26 października 2022 r. i będzie polegała na czytaniu książek przez uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz zaproszonych gości (każdy czyta swoją) na wszystkich przerwach międzylekcyjnych tego dnia. Czytać można  w dowolnie wybranym przez siebie miejscu     na terenie szkoły. Zachęcamy uczniów do wypożyczenia książek z biblioteki lub zabraniu swojej ulubionej książki z domu.

                                    Monika Kubacka  – koordynator akcji

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Grzegorz Grenda
e-mail: iod@zsstargard.pl

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content