Dnia 19 maja w bibliotece szkolnej odbył się konkurs „Pięknego Czytania”. 📚Był on podzielony na na dwa etapy oraz dwie kategorie wiekowe. Uczniowie z największą ilością punktów przechodzili do drugiego etapu konkursu gdzie czytali tekst przygotowany przez organizatorów. Wydarzenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.😄 Uczniowie prezentowali wybrane fragmenty prozy zwracając uwagę na płynność czytania, dykcję...
AktualnościKonkurs „Pięknego Czytania”.

Dnia 19 maja w bibliotece szkolnej odbył się konkurs „Pięknego Czytania”. 📚Był on podzielony na na dwa etapy oraz dwie kategorie wiekowe. Uczniowie z największą ilością punktów przechodzili do drugiego etapu konkursu gdzie czytali tekst przygotowany przez organizatorów.
Wydarzenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.😄 Uczniowie prezentowali wybrane fragmenty prozy zwracając uwagę na płynność czytania, dykcję oraz wyrazistość interpretacji. Jury miało trudne zadanie, bo poziom przygotowania był naprawdę wysoki.
Laureatami konkursu zostali:
W kategorii wiekowej klas I
1. miejsce: Tymon Korytkowski z klasy I OSM
W kategorii wiekowej klas II-III
1. miejsce: Kornelia Szydłowska z klasy III OSM
2. miejsce: Julian Krenca z klasy III OSM
2. miejsce: Marysia Cepa z klasy III OSM
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy odwagi w wystąpieniu przed publicznością i życzymy dalszego rozwijania pasji do czytania!













