AktualnościWyniki konkursu ,,PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”.

20 grudnia 2020

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w Międzyświetlicowym Konkursie ,,Piękna Nasza Polska Cała”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie. Jest nam bardzo miło poinformować, że I miejsce zajął Adam Smerecki z klasy 2 b, II miejsce zdobyła Lidia Mazur z klasy 3 m.                                                                   Wyróżnienie otrzymała Aniela Kominiarczyk z klasy 2m.                                                                                                                            Adamowi, Lidii i Anieli serdecznie gratulujemy!!!!

Zdjęcia przedstawiają zwycięzców konkursu i ich prace.

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content