Zajęcia pozalekcyjne

I półrocze 2019/2020
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

SALA

PONIEDZIAŁEK

8.00-8.45

Zajęcia wyrównawcze 2m

R. Samsonik

5

12.00-15.00

Zajęcia logopedyczne 1a,1b,2a,3a

K. Bis

16

12.35-13.20

Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne 0,1a,1b,2b

M. Szewc

19

13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze 3b

N. Zwolińska

8

14.35-15.20

Zajęcia wyrównawcze 2a

N. Ścirka

1

14.35-15.20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5a,5b,6a

A. Jaros

19

16.30-18.00

Trening koszykówki 5a,5b,6a

A. Kłyszejko

SG

WTOREK

8.00-14.00

Zajęcia logopedyczne 1a,2a,2m,3a,3b

K. Bis

16

9.50-10.35

Zajęcia wyrównawcze 1a                     

A. Sejbuk

6

13.40-14.25

Trening LA 5a,5b,6a

A. Szczepaniak

SG

13.40-14.25

Koło teatralne ,,Maska” 5a,5b,6a

A. Iżewska

19

13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze 5a,5b

K. Stalinger

14

13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze 6a

B. Gniazdowska

18

13.40-14.25

Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne 3a

M. Szewc

19

16.30-18.00

Trening koszykówki 1a,1b

A. Kłyszejko

SG

18.00-19.00

Gry sportowe kl.1-3

A. Kłyszejko

SG

ŚRODA

8.00-8.45

Zajęcia wyrównawcze 5b

B. Gniazdowska

18

8.00-8.45

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2m,3a

A. Jaros

19

8.55-9.40

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1m,2a

A. Jaros

19

9.50-10.35

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1b

A. Jaros

19

10.45-11.30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3b

A. Jaros

19

11.40-12.35

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1a

A. Jaros

19

12.45-13.30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2b

A. Jaros

19

12.00-13.00

Zajęcia logopedyczne 1a,2b

K. Bis

16

13.40-14.25

Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne 3a

M. Szewc

19

13.40-14.25

Gimnastyka korekcyjna 1a,2b,2m,3a

A. Szczepaniak

SG

16.30-18.00

Trening koszykówki 5a,5b,6a

A. Kłyszejko

SG

CZWARTEK

8.00-8.45

Zajęcia wyrównawcze 6a

K. Stalinger

14

12.45-13.30

Gimnastyka korekcyjna 1b,1m,3b

A.  Szczepaniak

SG

12.45-13.30

Zajęcia wyrównawcze 5a

B. Gniazdowska

18

13.40-15.10

Trening LA 5a,5b,6a

A. Szczepaniak

SG

13.35-14.20

Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne 2m

M. Szewc

19

13.30-14.00

Zajęcia wokalne z elementami muzykoterapii

A. Adamowska-Krenca

23

13.40-14.25

Konsultacje z j. polskiego

Beata Gniazdowska

18

13.40-14.25

Konsultacje z j. angielskiego

Agata Łacińska

22

16.30-18.00

Trening koszykówki 1a,1b

A. Kłyszejko

SG

PIĄTEK

9.50-10.35

Gimnastyka korekcyjna 2a

A. Szczepaniak

SG

11.50-12.35

Zajęcia wyrównawcze 2b

M. Spodniewska

1

12.45-13.30

Zajęcia rozwijające uzdolnienia 5a,5b,6a

K. Stalinger

14

13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze 3a

E. Baryłka

15

14.35-15.20

Zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno-społeczne 2a,3b

M. Szewc

19

16.30-18.00

Trening koszykówki 5a,5b,6a

  1. Kłyszejko

SG

18.00-19.00

Gry sportowe kl. 1-3

    A. Kłyszejko

SG

LLKS POMORZE, KS. SPÓJNIA:  ZAJĘCIA OZNACZONE NA NIEBIESKO

PROMYK: ZAJĘCIA NA ZIELONO

ZAJĘCIA Z POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ: ZAJĘCIA OZNACZONE NA CZARNO

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2020/2021 odbywają się w ramach otwartych wtorków od 17:00 do 18:00 
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Grzegorz Grenda
e-mail: iod@zsstargard.pl

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content