Nazwisko i imię |
Pełniona funkcja/Nauczany przedmiot |
Kuna Monika |
dyrektor szkoły, język niemiecki |
Zielińska Iwona |
wicedyrektor szkoły, WOS, WDŻ |
Bartosiewicz Żaneta |
wicedyrektor ds. muzycznych
klasa fortepianu |
Adamowska – Krenca Agnieszka |
muzyka, plastyka |
Baran Kamila |
edukacja wczesnoszkolna |
Baryłka Emilia |
edukacja wczesnoszkolna, |
Białas Małgorzata |
fizyka |
Bochenek Joanna |
język polski |
Borkowska Agnieszka |
klasa wiolonczeli |
Borkowska Katarzyna |
pedagog szkolny, pedagog specjalny |
Borkowski Krzysztof |
klasa kontrabasu |
Chodkiewicz Greta |
technika, informatyka, doradztwo zawodowe,
edukacja dla bezpieczeństwa |
Dolata Dorota |
religia, geografia |
Dong Ruigi |
klasa skrzypiec |
Dorcely Katarzyna |
język angielski |
Dudek Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna |
Dworzańska Katarzyna |
wychowawca świetlicy |
Gniazdowska Beata |
język polski |
Iwanciw Jekaterina |
klasa fortepianu |
Iżewska Agnieszka |
język polski |
Jakubowska Beata |
kierownik sekcji strunowej, klasa skrzypiec |
Jańczuk Zuzanna |
klasa fortepianu |
Jaros Alicja |
wychowawca świetlicy,
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
Kempińska Agnieszka |
rytmika, kształcenie słuchu, audycje muzyczne |
Kępa Wojciech |
klasa fortepianu |
Kłyszejko Agnieszka |
język niemiecki |
Kłyszejko Arkadiusz |
wychowane fizyczne |
Kmiecik Natalia |
język angielski |
Koniarski Michał |
Klasa trąbki |
Kosała Dorota |
klasa fortepianu |
Kowalczyk – Barszczak Magdalena |
matematyka |
Kowalczyk – Nogalska Magdalena |
biologia |
Krajka Katarzyna |
klasa fletu |
Kratiuk Elżbieta |
wychowawca świetlicy |
Kubacka Monika |
nauczyciel – bibliotekarz |
Kubacki Włodzimierz |
klasa akordeonu |
Łacińska Agata |
język angielski |
Marchlewicz Kamila |
klasa skrzypiec i altówki |
Osuchowski Paweł |
chór |
Piotrowicz – Sawko Karolina |
edukacja wczesnoszkolna |
Piotrowska Krystyna |
religia |
Proczek-Ryczkowska Małgorzata |
matematyka |
Przybysz Małgorzata |
klasa klarnetu |
Puchniarska Anita |
edukacja wczesnoszkolna |
Rakowski Marcin |
klasa perkusji |
Robak Janina |
klasa fortepianu |
Rozdeba Aurelia |
język angielski |
Samsonik Renata |
edukacja wczesnoszkolna |
Sarniak Sebastian |
klasa gitary |
Spodniewska Małgorzata |
logopeda, wychowawca świetlicy |
Stalinger Katarzyna |
matematyka, historia |
Staszewska-Janik Małgorzata |
klasa skrzypiec |
Szczepaniak Anna |
wychowanie fizyczne, przyroda |
Szewc Marta |
wychowawca świetlicy,
zajęcia rozwijające kompetencje
emocjonalno – społeczne |
Ścirka Natalia |
edukacja wczesnoszkolna |
Święciochowski Grzegorz |
klasa oboju |
Trzeciak Beata |
chemia |
Uźniak – Gunia Karolina |
klasa skrzypiec |
Uźniak Daniel |
klasa fortepianu |
Wentruba Jagoda |
klasa saksofonu |