Bez kategoriiPiszą o nas…. Dar serca dla walczących z nowotworem.

22 września 2021

Ośmioletnia Lenka Szewdenis jest uczennicą 2 klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Stargardzie. Dziennik Stargardzki postanowił opisać jak wielkie i wrażliwe jest serce Lenki.  Dziewczynka  po raz drugi oddała swoje włosy dla kobiet       i dziewcząt, które cierpią na nowotwór i mogą dzięki temu otrzymać peruki z włosów naturalnych. Na pytanie, co skłoniło dziewczynkę do tak pięknego gestu, odpowiada: „Chciałam w ten sposób pomóc, ponieważ zobaczyłam w telewizji dzieci, które są chore”. Jak się okazuje, to nie jedyna akcja niesienia pomocy, w którą Lena angażuje się wraz ze swoją mamą Agnieszką Szewdenis. Dziewczynka razem z mamą pieką babeczki i bezy, które później przekazują na wydarzenia charytatywne.                   Wierzę, że taka postawa będzie inspiracją dla wielu z nas i pobudzi do chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Kamila Baran – wychowawczyni klasy 2OSM

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content