AktualnościStarsi Młodszym-Poznajemy zabytki Stargardu.

10 czerwca 2022

Z początkiem maja klasa 2 OSM po raz ostatni wybrała się na wędrówkę, zwiedzając zabytki Stargardu w ramach innowacji pedagogicznej. Tym razem udało się nam zobaczyć  i poznać historię Rynku  Staromiejskiego, Starego Ratusza, Kamienice przy Rynku, Mury Obronne, Bramę Młyńską, Basztę Białogłówkę, Bramę Wałową, Arsenał – Zbrojownię i szczególnie bliską sercu uczniów klasy 2 OSM – Kamienicę Gotycką zwaną „Domem Protzena”, gdzie teraz mieści się Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia  im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie.

Kamila Baran – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content