Bez kategoriiKiedyś walczyli dla nas.

14 grudnia 2022

„Kiedyś walczyli dla nas, teraz zawalczmy dla nich.”

Pod takim hasłem trwała zbiórka darów dla Bohaterów walczących o niepodległość.
W tym roku również nasza szkoła przystąpiła do tej szlachetnej i pięknej akcji, która organizowana jest przez Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”. Celem akcji była zbiórka żywności, środków czystości, środków ochronnych               i higieny, a następnie przekazanie ich potrzebującym Kombatantom. Zbiórka darów trwała do 12 grudnia 2022 r. Do tej szczególnej akcji włączyła się cała społeczność szkolna. Zgromadzone rzeczy – artykuły spożywcze, środki chemiczne,     a nade wszystko przepiękne kartki z życzeniami świątecznymi, które zostały wykonane przez naszych uczniów – zostały zapakowane i przewiezione do regionalnego centrum Stowarzyszenia „Paczki dla Bohatera”.

Z całego serca dziękujemy rodzicom i wszystkim dzieciom z naszej szkoły za zaangażowanie
i udział w akcji. Cieszymy się, że pamięć o bohaterach, którzy z narażeniem życia walczyli
o wolną Polskę, jest nadal żywa.

                                                                                     Katarzyna Dudek- opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content