AktualnościJASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

4 stycznia 2023

 

Boże Narodzenie to czas, na który wszyscy czekamy z radością. Łamiemy się opłatkiem, ubieramy choinkę, obdarowujemy się prezentami, śpiewamy kolędy oraz przygotowujemy jasełka.
W naszej szkole od wielu lat istnieje tradycja wystawiania jasełek dla uczniów i Rodziców. W tym roku odbyły się                   21 grudnia. Przygotowali je uczniowie klasy 4b, 8b i 6a wraz z opiekunem p. Dorotą Dolata. Nasi aktorzy kolejny raz przybliżyli nam historię Maryi, Józefa i małego Jezusa. Spotkaliśmy Pasterzy i Mędrców ze Wschodu, z którymi mogliśmy pójść do stajenki i oddać pokłon nowo narodzonemu Zbawicielowi. Pojawił się także chciwy i zawistny Herod oraz przebiegły diabeł i śmierć. A nasze jasełka skończyły się słowami anioła o błogosławieństwie i życzeniami świątecznymi. Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki upłyną piękne chwile polskiej Wigilii ze wspólnie śpiewaną kolędą, upragnionym gościem przy stole, w kochającym rodzinnym kole.
Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content