AktualnościLudzie listy piszą !

10 stycznia 2023

   Nieco w kontrze do panującej mody nasi czwartoklasiści postanowili poczuć smak tradycji…W mijającym półroczu nauczyli się pisać listy i wykorzystali tę umiejętność, by nawiązać nowe znajomości. W klasach IV a, b        i OSM powstała cała masa fantastycznych listów, które powędrowały pocztą – w poprawnie zaadresowanych kopertach – do uczniów klas IV, VI, a nawet i VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Stargardzie. Po czasie cierpliwego oczekiwania na odpowiedzi – z radością, ekscytacją i wypiekami na twarzy nasi uczniowie mogli w końcu otworzyć  i odczytać równie cudowne listy – tym razem zaadresowane do nich! Niegdyś – codzienność, dziś – piękna przygoda, do której zachęcamy wszystkich. Pisanie listów to wielka frajda!

Joanna Bochenek – nauczycielka języka polskiego

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content