AktualnościOgólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje miejskie

14 marca 2023

W dn. 14.03.2023 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej                    ,, Młodzież zapobiega pożarom”. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie:

Kategoria I   klasy I – IV

Wojciech Nowaczyk – Szkoła Podstawowa nr 8                                                                                                                           Tomasz Dawidowicz – Szkoła Podstawowa nr 8

Kategoria II    klasy V – VIII

Vanessa Synówka – Szkoła Podstawowa nr 5                                                                                                                                Brajan Gajewski – Zespół Szkół w Stargardzie Szkoła Podstawowa nr 9

Serdecznie gratulujemy!

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content