Bez kategoriiPoezja Śmiechu Warta

1 czerwca 2023

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

 

W piątek 19 maja 2023 r. odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem Poezja śmiechu warta! dedykowany wszystkim uzdolnionym artystycznie uczniom klas IV-VIII.

Założeniem konkursu było przywołać różnorodne utwory poetyckie, które swą treścią wprowadzają odbiorców w dobry humor, a także mają moc wyzwolić drzemiący w uczniach aktorski potencjał. W recytatorskich zmaganiach wzięło udział blisko 30 uczniów, którzy przygotowali przepiękne wystąpienia, wzbogacając je niejednokrotnie odpowiednio dobranym kostiumem oraz gestem scenicznym. Dostarczyli nam wspaniałych wrażeń i – zgodnie z oczekiwaniami – wywołali sporo radości wśród zebranych. Jury miało wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia, gdyż poziom prezentacji był naprawdę wysoki. Po burzliwych naradach udało się jednak wyłonić zwycięzców.                                                                                                I miejsce wywalczył Wiktor Olesiński z kl. V OSM, II – Stepan Olejnik z kl. IV OSM, III natomiast zajęła Weronika Stankiewicz z kl. V OSM. Jury przyznało także dwa wyróżnienia, doceniając wystąpienia uczennic klasy
IV A: Leny Gruszki i Zofii Malinki
.

Zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi, pracowitości i poczucia humoru, jednocześnie zapraszając już dziś na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorki: J. Bochenek i A. Iżewska

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content