AktualnościWitaj Turystyczna Szkoło

25 września 2023

23.09.2023 r. jesień powitała nas piękną aurą na trasie pierwszego, w tym roku szkolnym, rajdu pieszego – pn.                „Witaj, Turystyczna Szkoło”. W holu dworca PKP w Stargardzie wszyscy spotkaliśmy się w komplecie – Uczniowie           oraz Rodzice obu szkół – Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. Wraz z innymi uczestnikami rajdu PTTK udaliśmy się pociągiem Regio do Szczecina – Zdroje, by stamtąd eksplorować zakamarki Rezerwatu przyrody Bukowe Zdroje im. Profesora Tadeusza Dominika. Nasza czterdziestoosobowa grupa sprawnie poruszała się tamtejszymi ścieżkami, przemierzając 14-kilometrową trasę. Punktem kulminacyjnym wędrówki było podziwianie sztucznego Jeziora Szmaragdowego znajdującego się na obszarze Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa”. Zmęczeni, ale we wspaniałych nastojach, wróciliśmy do Stargardu.

Anna Szczepaniak – nauczycielka przyrody i  wychowania fizycznego

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content