AktualnościRajd pieszy ,,Chociwelskie Skarby X”

13 maja 2024

Rajd pieszy „Chociwelskie Skarby X” za nami.  Na dworcu PKP w Chociwlu przywitał nas Pan przewodnik, który oprowadził wszystkich uczestników wędrówki po Otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego wokół Jeziora Strzyc.

Z zachwytem podziwialiśmy piękno okolicznych lasów, łąk i jezior. A pod koniec trasy przygotowano dla nas posiłek turystyczny na terenie  Strzelnicy Batalion w Chociwlu. Ze smakiem zajadaliśmy się kiełbaskami z grilla i ciastem drożdżowym z rabarbarem. Dla łasuchów dodatkowo przygotowano babeczki czekoladowe i desery z galaretek.

W radosnych nastrojach cali i zdrowi wróciliśmy do Stargardu.

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content