AktualnościMiędzyszkolny konkurs ortograficzny

10 czerwca 2024

29 maja silna drużyna z Zespołu Szkół wyruszyła na międzyszkolne zmagania ortograficzne do Szkoły Podstawowej nr 3. Reprezentowali nas przedstawiciele klas II: Julia Jabłońska, Oliwier Orzechowski, Hanna Polonis; klas III: Julia Dańko, Kacper Sawicki, Karolina Stanisławska, Elena Zwolińska; klas IV: Weronika Frankowiak, Igor Kita, Kira Tretiakova, Lena Szewdenis; klas V: Zuzanna Chaładus, Sandra Strzelecka, Martyna Adamowska; klas VI: Blanka Jakszuk, Pola Kucharska, Julia Wawrzyn oraz klas VII: Maria Radomska i Maja Trybulska. Wszyscy uczniowie spisali się na medal, a na podium stanęły: Julia Dańko z kl. III OSM – Mistrzyni Ortografii klas III, Kira Tretiakova z kl. IV B – Wicemistrzyni Ortografii klas IV oraz Martynka Adamowska z kl. V OSM – Mistrzyni Ortografii klas V.          

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne trofea!

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content