AktualnościBez kategoriiRajd po Puszczy Bukowej

25 września 2022

   Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym! Miłośnicy pieszych wędrówek 24.09.2022 r. podziwiali piękno przyrody           na ścieżkach Puszczy Bukowej. Wyruszyliśmy szlakiem niebieskim ze stacji PKP Szczecin Zdroje, później szlakiem zielonym doszliśmy nad Jezioro Szmaragdowe i czarnym szlakiem wróciliśmy na stację PKP Szczecin Zdroje, by pociągiem dojechać do Stargardu. Pogoda dopisała! Było cudownie. Wróciliśmy do swoich domów w znakomitych humorach                z plecakiem pełnym wrażeń.

Następny rajd już w październiku 🙂 Zapraszamy!

Anna Szczepaniak

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Grzegorz Grenda
e-mail: iod@zsstargard.pl

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content