Bez kategoriiII Pieszy Rajd Ulikowo – Strachocin

26 października 2022

   W dniu 22.10.2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunami wyruszyli na pieszą wędrówkę.  O godz. 8:45 trzydziestu młodych miłośników przyrody stawiło się na miejscu zbiórki – Dworcu PKP Stargard, skąd wszyscy razem udaliśmy się pociągiem do miejscowości Ulikowo.  Z dworca PKP Ulikowo wyruszyliśmy na zaplanowaną trasę, która poprowadziła nas w kierunku południowo zachodnim do miejscowości Strachocin. Maszerowaliśmy w  magicznym, mglistym
i jesiennym krajobrazie. Nastroje sprzyjały wędrówce. Nasi uczniowie wykazali się dobrą kondycją, sprawnością i byli świetnie przygotowani do wyprawy! Metą naszego rajdu było ognisko na terenie Szkoły Podstawowej w Strachocinie.  Piekliśmy kiełbaski przy wspólnym ognisku, bawiliśmy się na szkolnym placu zabaw. Zorganizowaliśmy zabawę w podchody
– i wtedy zaskoczyło nas załamanie pogody.  W strugach deszczu uciekaliśmy na autobus,
by zakończyć ten fajny dzień i wspólnie spędzony czas

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strachocinie
za udostępnienie dla nas terenu szkoły na zorganizowanie finału naszego rajdu, gdzie mogliśmy rozpalić ognisko i miło spędzić czas.  W przyszłym miesiącu zapraszamy serdecznie na kolejny rajd!

Organizatorki rajdu:

 Daria Ufnal i Anna Szczepaniak

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content