Bez kategoriiKonkurs recytatorski „Wierszykowo”

28 listopada 2023

Dnia 27 listopada 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Wierszykowo” dla uczniów klas I-III, przygotowany przez panie: Monikę Kubacką, Kamilę Baran oraz Karolinę Piotrowicz-Sawko. Do jury konkursu zostali zaproszeni goście specjalni – pani Bożena Walicka – emerytowana bibliotekarka oraz pani Katarzyna Borkowska – pedagog szkolny. Konkurs przebiegał       w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Młodym artystom kibicowali rodzice i pani dyrektor Monika Kuna. Ogółem w rywalizacji wzięło udział 23 uczniów. Dzieci wybierały wiersze o tematyce dowolnej i wykazały się wspaniałą interpretacją tekstu. Dodatkowy punkt otrzymywały te dzieci, które przygotowały przebranie.

Laureatami konkursu zostali :

I miejsce Apolonia Błoch z klasy II b SP 9

II miejsce Klara Czaja z klasy II b SP 9

III miejsce Maja Stera z klasy I OSM I st.

Wyróżnienie Łucja Szymczykowska z klasy III OSM I st.

Wyróżnienie Elena Zwolińska z klasy III b SP 9

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodycze, a laureaci nagrody książkowe.

 

Do zobaczenia za rok

Monika Kubacka – nauczycielka bibliotekarka

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content