AktualnościXIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

21 listopada 2023

17 listopada 2023 roku obchodziliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Tego dnia cała nasza szkoła tętniła matematyką! Akcja odbywała się pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają ”. Nasi eksperci – uczniowie z klasy 6a i 6b przepytali z tabliczki mnożenia ponad 200 osób – uczniów, nauczycieli i pracowników. Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne zaopatrzeni byli w losy i przepytywali dorosłych oraz swoich kolegów. Taka zamiana ról była dość stresująca dla… dorosłych. 😉 Za zdany egzamin każdy otrzymał certyfikat Eksperta Tabliczki mnożenia. Podczas przerw na korytarzu szkolnym były dwa stanowiska z zabawami matematycznymi. Na jednym uczniowie ,,łapali matematyczne muchy”. Na drugim stanowisku była zabawa z Kartami Grabowskiego. Miło było popatrzeć na entuzjazm      i uśmiechy uczniów podczas rozwiązywania działań z tabliczki mnożenia. Życzę wszystkim, aby każde zetknięcie                    z mnożeniem i dzieleniem sprawiało wszystkim samą radość.

                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                    🎲Agnieszka Wnęk 🎲

 

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content