Bez kategoriiRajdy piesze

20 listopada 2023

Rajdy piesze już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych imprez sportowo – turystycznych. Co miesiąc spotykamy się     z uczniami innych szkół na szlakach, podziwiając piękno najbliższej okolicy. 7 listopada 2023 r. Urząd Miasta w Stargardzie zorganizował spotkanie w Książnicy Stargardzkiej, podczas którego podsumowano współpracę szkół z PTTK                         w Stargardzie. Z rąk Pani Wiceprezydent Ewy Sowy nasza szkoła otrzymała podziękowanie za krzewienie turystyki pieszej w środowisku lokalnym. Wyróżnieni uczniowie to: Maria Ardowska, Wiktoria Pietruczuk i Leon Dżuman – osoby te uczęszczają do klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 9 w Stargardzie.

Anna Szczepaniak – koordynator rajdów

Ważne

Konsultacje rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2023/2024 odbywają się według harmonogramu dostępności nauczycieli.
-> zobacz terminy spotkań

Kontakt
ul. Popiela 2, 73-110 Stargard
(+48) 91 577 67 65
sekretariat@zsstargard.pl

Inspektor danych osobowych
Damian Szmit
e-mail: iod@zsstargard.pl
tel. kom.: +48 503 677 713

BIP
https://zsstargard.pl/wp-content/uploads/2019/11/bip_logo_2.png
Skip to content